O Tarantino νικητής του «Palm Dog» για το «Once Upon a Time in Hollywood» στις Κάννες
![onceuponatime onceuponatime](/fu/t/148362/1200/10000/00000000005a9704/1/onceuponatime.jpg)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 24 ΜΑΙΟΥ 2019
Εμφανίστηκε ο ίδιος για την παραλαβή του εναλλακτικού βραβείου.
Ο διάσημος σκηνοθέτης εμφανίστηκε ο ίδιος στην τελετή και πήρε το βραβείο Palm Dog στο πλαίσιο του διαγωνισμού που πραγματοποιείται κάθε χρόνο στο περιθώριο της επίσημης διοργάνωσης στις Κάννες.
![](/fu/p/148367/1200/10000/00000000005a9718/1/tarantino.jpg)
Το βραβείο δόθηκε στον Tarantino και το «Once Upon a Time... in Hollywood» για το σκυλάκι που εμφανίζεται στην ταινία και που ακούει στο όνομα Brandy.